Nowe limity osób na Mszy świętej

Od dnia 17 maja w naszym kościele może uczestniczyć 45 osób w Mszy świętej. Proszę, aby zajmować miejsca zachowując odległość od siebie, wykorzystując całą powierzchnię kościoła. Przypominam o zachowaniu odległości i obowiązku noszenia maseczki w czasie nabożeństw. Przy drzwiach kościoła stoi żel, proszę aby dezynfekować dłonie przy wejściu.

Informuję, że dotychczas w Mszach niedzielnych, pomimo zniesienia ograniczeń, uczestniczyło między 17 a 25 osób. Niektórzy chcieli by przyjść do kościoła, ale słyszę od nich w rozmowach telefonicznych: boję się, że przyjdę do kościoła i nie wejdę do środka z powodu braku miejsca. Taki scenariusz miał miejsce kilka razy, przy limicie 5 osób. Odkąd limit ten został zmieniony teoretycznie także jest to możliwe, ale póki co, jeszcze się nie zdarzyło.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.