Wyjazd parafialny 14-16 czerwca

1. W dniach 14 – 16 czerwca organizuję parafialny wyjazd na wschód Polski. Chcę abyśmy odwiedzili meczet Tatarów polskich, którzy czuli się Polakami i Polsce służyli wiernie przez kilkaset lat. Chcę także abyśmy odwiedzili synagogę, spróbowali koszernego jedzenia i zobaczyli, jak wiele w chrześcijaństwie jest Nawiązania do Starego Testamentu. Ale przede wszystkim chcę, byśmy umocnili się w naszej chrześcijańskiej tożsamości, dlatego osią całego wyjazdu będzie nasz pobyt w sanktuarium w Sokółce, gdzie miał miejsce cud Eucharystyczny. Koszt wyjazdu to 1000 zł. W tej cenie jest przejazd, noclegi, bilety wstępu i wyżywienie. Czyli jest to pełny koszt. Zapisy w zakrystii, lub sms-em na numer parafialny.